Blog

Nowości na stronie: nowe materiały i zmiany techniczne.

Co tam widać w perspektywie? Jacek Kleyff – O pierwszym skrzypku

Artykuły, komentarze, popularne miejsca i XXI wiek

Ostatniej nocy PzT doczekała się być może największego pojedynczego zestawu technicznych zmian w swojej krótkiej historii. Nowy dzień witamy z nowym działem, od dawna planowanym systemem komentarzy, zapowiadanym wcześniej zestawieniem miejsc w których wydarzenia odbywają się najczęściej i pakietem pomniejszych poprawek.

Nowy dział został wydzielony z bloga i gromadzi artykuły, których formie i treści nie czyniła zadość efemeryczna forma blogowa. Blog PzT będzie informował o technicznych i merytorycznych nowościach na stronie (w tym także o nowych artykułach), a same relacje, recenzje, wywiady (obyśmy widzieli ich jak najwięcej!) będą trafiać do nowego działu.

System komentarzy został włączony dla wszystkich treści poza piosenkami - zapraszamy do dyskutowania o wydarzeniach, artykułach i postach na blogu. Komentarze dla piosenek prawdopodobnie dołączą już wkrótce.

W dziale Wydarzenia od dzisiaj można oglądać aktualne zestawienie miejsc, w których odbyło się najwięcej wydarzeń śledzonych przez PzT.

Dalsze zmiany i nowe materiały - w przygotowaniu. Uwagi, wnioski i krytykę prosimy wpisywać w postaci komentarzy poniżej, lub przesyłać na adres redakcji.


Dodany 14.02.2013 przez DX

comments powered by Disqus